Hurtownia stomatologiczna For eM - internetowy sklep stomatologiczny  - darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 200 zł

Producenci

Sprzęt i urządzenia stomatologiczne to nie tylko fotel i wiertła, ale cała gama przeróżnych urządzeń i sprzętów, które wspomagają pracę dentysty. Dbają o komfort i bezpieczeństwo pacjenta oraz pracowników gabinetu.
Szeroka gama sprzętu stomatologicznego i urządzeń, jaką oferujemy w naszym sklepie, pochodzi od sprawdzonych producentów, których priorytetem jest jakość i dbałość o produkty. Oferujemy m.in.: urządzenia do sterylizacji narzędzi stomatologicznych, sterylizacji pomieszczeń, narzędzia wspomagające leczenie endodontyczne, kątnice turbinowe, miernik światła, piaskarki, prostnice, rotory, unity, wstrząsarki do amalgamatu i inne.

Wśród urządzeń stomatologicznych do sterylizacji posiadamy sprzęt marki Aseptica.
Sterylizator Aseptica buster zapewnia sprawną filtrację powietrza. Urządzenie jest bardzo wydajne. Poprawia stan powietrza, filtruje pyły, ma działanie wirusobójcze, bakteriobójcze i grzybobójcze. Wyjątkowo przydatny, zwłaszcza w czasie, kiedy należy zachować wszelkie kroki ostrożności w związku z zagrożeniem spowodowanym przez Covid-19. Sterylizator Aseptica buster może być używany nie tylko w gabinetach stomatologicznych, ale także w salonach kosmetycznych, hotelach, biurach, a także w domach. Może być stosowany w większych pomieszczeniach, gdyż w ciągu zaledwie godziny jest w stanie przefiltrować aż 800 metrów sześciennych powietrza.
Sterylizatory powietrza: ASEPTICA cubic i ASEPTICA clinic z wielopoziomową filtracją, dbają o sterylizację powietrza w mniejszych pomieszczeniach o powierzchni 10-15m2. Działają wirusobójczo, bakteriobójczo i grzybobójczo, pochłaniają także szkodliwe gazy i niwelują nieprzyjemne zapachy.
Aseptica nano i Aseptica ultra to sterylizatory — panele LED. Sterylizują pomieszczenia dzięki promieniowaniu UV. Wyposażone w czujniki ruchu wyłączają się automatycznie, gdy ktoś znajduje się w pomieszczeniu. Mają właściwości wirusobójcze, bakteriobójcze i grzybobójcze. Ponadto Aseptica nano wyposażona jest w filtry PM2,5 i HEPA.

Niezbędnym urządzeniem stomatologicznym jest kątnica, która wraz z wiertłami jest postawą pracy stomatologa. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty z najwyższej półki, wykonane z najlepszych i trwałych materiałów, spełniających wymagania stomatologów.

Sprzęt stomatologiczny wspierający leczenie endodontyczne również znajduje się w naszej ofercie. Endometr, używany przy obserwacji i mierzeniu kanałów korzeniowych, ułatwia cały proces leczenia, co wpływa także na komfort pacjenta. BTR pen natomiast uratuje każdą trudną sytuację, usuwając uszkodzone fragmenty złamanych instrumentów endododentycznych z kanału korzeniowego. Użycie BTR pen-niezwykle cienkiej i elastycznej końcówki z wytrzymałą pętlą nitinolową pozwala na pewne chwycenie i usunięcie uszkodzonego fragmentu. To urządzenie stomatologiczne zapewni pełnię bezpieczeństwa i uchroni pacjenta przed komplikacjami, jakie mogłyby spowodować pozostawione w kanale korzeniowym ciała obce.

Mikrosilniki i prostnice na mikrosilnik, znajdujące się w naszej ofercie są sprzętem stomatologicznym, spełniającym wszystkie kryteria bezpieczeństwa i wygody pracy. Są wydajne i poprawiają komfort pracy. Mikrosilniki, dostępne w naszym sklepie są mocowane na złącze Midwest, o maksymalnych obrotach 25.000 min-1. Dostępne są modele z wewnętrznym i zewnętrznym chłodzeniem, podświetlane, korpusem ze stali nierdzewnej bądź tytanowym & DURACOAT.

Zachęcamy także do zapoznania się z oferowanymi przez nas autoklawami.

Endometr <I0057> Endometr <I0057>
Cena: 799,00 zł
szt
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium