Hurtownia stomatologiczna For eM - internetowy sklep stomatologiczny  - darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 200 zł

Producenci

Autoklaw, co to i jak działa?

Autoklawy są urządzeniami niezbędnymi w:

 • gabinetach stomatologicznych (autoklawy stomatologiczne),
 • szpitalach (np. autoklaw do sterylizacji narzędzi chirurgicznych - autoklaw medyczny),
 • salonach kosmetycznych (autoklawy kosmetyczne),
 • salonach tatuażu (sterylizacja narzędzi)
 • i wszędzie tam, gdzie wymagana jest sterylizacja narzędzi.

Sterylizator parowy używany jest także w laboratoriach i przy obróbce żywności.

W naszej ofercie znajdują się autoklawy klasy B firmy Yeson.

Produkty te cechuje wysoka jakość oraz wydajność urządzeń. Niewątpliwą zaletą jest również cena i niezawodność sprzętu tej firmy. Autoklawy Yeson spełniają wymagania, jakie można postawić przed urządzeniem do sterylizacji.
Autoklaw jest rodzajem podgrzewanego pojemnika, który ma wzmocnioną konstrukcję i hermetyczne zamknięcie. Sterylizator parowy, dzięki szczelnemu zamknięcie urządzenia, zapewnia wysoką skuteczność procesu. Autoklaw zbudowany jest z:

 • grubościennego zbiornika metalowego,
 • pokrywy (z blokadami, ryglami) zamykającej komorę,
 • termometru,
 • manometru (pomiar ciśnienia)
 • zaworu bezpieczeństwa.

Wśród autoklawów przemysłowych mamy podział na klasy użytkowania:

 • Autoklawy klasy N to urządzenia do sterylizacji prostych materiałów. Jest to najniższa klasa. Został zdeklasyfikowany do funkcji urządzenia pomocniczego.
 • Autoklawy klasy S urządzenie do sterylizacji wszystkich narzędzi z wyjątkiem tych o budowie kapilarnej.
 • Autoklaw klasy B jest urządzeniem najwyższej jakości, które spełnia wszelkie wymogi bezpieczeństwa. Można w nim sterylizować wszystkie materiały, także te o budowie kapilarnej. Jest on najbardziej zaawansowanym sprzętem na rynku. Urządzenia tej klasy są dodatkowo wyposażone w funkcję próżni wstępnej. Dzięki próżni wstępnej następuje całkowite usunięcie powietrza umożliwiające swobodny przepływ pary wodnej w procesie sterylizacji. Jest to najskuteczniejszy sposób sterylizacji, jaki jest dostępny obecnie na rynku. Autoklawy mogą być wyposażone w funkcję drukarki.

Jak działa autoklaw medyczny?

Sterylizacja w autoklawach przebiega dzięki parze wodnej. Zastosowany system elektroniczny i elektromagnetyczny zabezpiecza zamknięcie komory przed przypadkowym otwarciem i rozszczelnieniem. Podnosi to znacząco bezpieczeństwo użytkowania. Dzięki sterylizacji narzędzia, które mają styczność z ciałem pacjenta, bądź wykonawcy zabiegu, są sterylne i całkowicie bezpieczne dla organizmu człowieka. Sterylizacja w autoklawie pozwala na szybkie i skuteczne zabicie wszystkich szkodliwych drobnoustrojów i ochronę przed zakażeniem:

 • wirusami (np.: zapalenie wątroby typu B, zapalenie wątroby typu C, brodawczaka ludzkiego HPV, HIV),
 • bakteriami (paciorkowce, gronkowce),
 • grzybami i pasożytami.

W naszej ofercie mamy dla Państwa najwyższej jakości urządzenia marki Yeson. Są to autoklawy o różnych pojemnościach, posiadające certyfikat europejski CE.

Autoklaw cena

Autoklaw YESON serii 3PV świetnie sprawdzi się w gabinetach stomatologicznych i lekarskich. Komora zbudowana jest ze stali nierdzewnej. Autoklaw ma wbudowaną drukarkę termiczną, filtr bakteriobójczy. Ma zainstalowanych 5 programów pracy, co ułatwia jego obsługę. Nadaje się do sterylizacji urządzeń opakowanych i nieopakowanych oraz bawełny. Posiada opcje ustawienia czasu przy poszczególnych fazach procesu sterylizacji. Ma także opcję utrzymania temperatury do następnego cyklu. Dostępne są modele o pojemnościach: 12l, 18l i 22l. Zapewniamy 24 miesiące gwarancji!


Autoklaw Yeson serii E znajdzie zastosowanie w gabinetach stomatologicznych, lekarskich, weterynaryjnych, salonach tatuażu, przychodniach, szpitalach, salonach SPA i salonach kosmetycznych. Posiada wbudowaną drukarkę, złącze USB i wyświetlacz LCD. Dotykowy panel sterowania pozwala na sterowanie urządzeniem w języku polskim i angielskim (opcje do wyboru). W tej serii urządzenia mamy do dyspozycji 9 gotowych programów i 2 programy testowe. Do dodatkowych funkcji można zaliczyć tutaj opcję opóźnionego startu, wstępnego nagrzewania i zabezpieczenia hasłem. Dostępne są modele o pojemności 8l i 22l. Zapewniamy 24 miesiące gwarancji!

Autoklaw do salonu kosmetycznego czy do wykorzystania w salonie fryzjerskim możesz kupić na raty lub wziąć w leasing.

W naszym outlecie można znaleźć autoklawy używane do końcówek stomatologicznych. Wielokrotnie pojawia się także mały autoklaw do gabinetu kosmetycznego, który sprawdzi się w gabinecie kosmetycznym.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium