Kosmetyki profesjonalne do salonu – ciesz się efektami zabiegu dłużej

W drogeriach spotkamy kosmetyki od tych samych producentów, co w salonach kosmetycznych. Co więc sprawia, że wychodząc od kosmetyczki uzyskujemy lepsze efekty niż podczas samodzielnej pielęgnacji? Kosmetyki profesjonalne do salonu, pomimo podobnego składu, są bardziej skoncentrowane. Dzięki temu mają większą intensywność działania i głębiej wnikają w skórę. Jak zatem zadbać o to, by efekty po zabiegu utrzymały się jak najdłużej?

Domowa pielęgnacja

Zaraz po wyjściu z gabinetu kosmetycznego skóra promienieje. Uzyskane efekty sprawiają, że chcemy zachować je jak najdłużej. Kosmetyczka może nas zachęcić, abyśmy zakupili kosmetyki gabinetowe i używali ich podczas codziennej pielęgnacji. Warto jednak wiedzieć, że za skutecznością zabiegów stoją nie tylko lepsze produkty, ale też właściwy sposób aplikacji. Profesjonaliści wiedzą w jakiej kolejności oraz w jaki sposób nakładać kosmetyki, aby uzyskać jak najlepsze rezultaty. Jak więc powinna wyglądać pielęgnacja w domu?

Przede wszystkim powinna zawsze zaczynać się od oczyszczania. Potrzebny nam do tego będzie delikatny płyn micelarny oraz żel myjący. Po tym możemy użyć toniku, który przywróci skórze odpowiednie pH. Na koniec nakładamy serum i krem nawilżający. Przed wyjściem z domu warto zabezpieczać skórę preparatem z filtrem UV.

Kosmetyki profesjonalne do salonu – ile kosztują?

Kosmetyki profesjonalne do salonu zazwyczaj są droższe od tych dostępnych w drogerii. Z czego wynika różnica? Ze skuteczności. Choć płacimy więcej, możemy spodziewać się lepszych efektów. Z uwagi na skoncentrowaną formę, takie produkty będą też bardziej wydajne.

Kosmetyki profesjonalne do salonu można znaleźć w rozsądnych cenach, chociażby na stronach takich jak https://phyris.mensabeauty.pl/. W internecie znajdziemy szeroki asortyment wysokiej jakości produktów, których można używać zarówno w gabinecie kosmetycznym, jak i w domu. Grunt to znaleźć sprawdzoną markę, która cieszy się pozytywną opinią wielu użytkowniczek. Wystarczy zrobić porządny research i wybrać najlepszą opcję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *