Herman Miller Mirra 2 – elastyczność i ultra-responsywny stelaż oparcia

Szukasz fotela, który sprawdzi się w biurze? Jeśli tak, przed zakupem musisz zwrócić uwagę na wiele istotnych kwestii. Na rynku dostępnych jest mnóstwo krzeseł biurowych. Jak wybrać takie, które spełni potrzeby pracowników?

Fotel biurowy – wygoda to podstawa

W pracy spędzamy ponad 8 godzin dziennie. To 1/3 doby. Warto więc zadbać, by warunki panujące w biurze były sprzyjające. Istotne znaczenie ma komfort. Fotel biurowy powinien zapewniać optymalną wygodę. Pozwoli to zapobiec bólom kręgosłupa, ale także pozytywnie wpłynie na motywację, a co za tym idzie – produktywność pracowników. Jak w takim razie dopasować fotel do potrzeb użytkowników? Warto wziąć pod uwagę profil działalności firmy. Inne krzesła sprawdzą się w biurze rachunkowym, a inne w agencji kreatywnej. Istotne znaczenie ma także model pracy. Jeśli wymaga mobilności, najlepszy okaże się fotel z kółkami. Jeśli zaś praca wymaga ciągłego siedzenia, warto postawić na krzesło, które zadba o prawidłowe krążenie. Poza tym siedzisko powinno być uniwersalne. W końcu w każdym biurze pracują ludzie o różnej budowie ciała. Dobrze, gdy fotel będzie dawał możliwość personalizacji i regulacji.

Herman Miller Mirra 2 – czy spełnia potrzeby współczesnych pracowników?

Skoro już wiemy, na jakie kryteria zwrócić uwagę, wybierając fotel biurowy, sprawdźmy, czy Herman Miller Mirra 2 posiada odpowiednie parametry. To siedzisko zostało zaprojektowane przez specjalistów, którzy rozumieją, że potrzebujemy mebli elastycznych, dostosowujących się do częstych zmian pozycji. Herman Miller Mirra 2 reaguje nawet na najmniejsze ruchy ciała. Dodatkowo daje możliwość personalizacji układu siedziska i oparcia. U autoryzowanych dealerów marki, takich jak https://www.bakata.pl/produkt/herman-miller-mirra-2-chair/, do wyboru dostępne są dwie wersje oparcia. Jedna z nich nie posiada elementów tekstylnych, dzięki czemu utrzymanie czystości jest znacznie prostsze. Z kolei druga posiada ultra-responsywny stelaż oparcia, który zapewnia natychmiastowy komfort.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *